FINÁLE ČR HÁZENKÁŘSKÝ DESETIBOJ PLZEŇ
publikováno 12.04.2018 (aktualizováno 15.06.2018)
SRAZ V PLZNI VE 13:45 HODIN - Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň, E. Krásnohorské 10, 323 00 Plzeň ( JAKO ŠULCÁK)
auta: SRAZ NA SLAVII HŘIŠTĚ V 12:15 HODIN
KÁČA - SANY, VERČA, REGI, ANEŽKA, MÍŠA, BARČA R
MARTIN - TEREZA P, KÁČA, PEPA,NATY
JIRKA - KÁJA, VIKINA, ELIS
P.BAČÁK - BARČA B
DRUŽSTVA: DHC SLAVIA PRAHA, DHC PLZEŇ, ŽIROVNICE, IVANČICE, ZORA OLOMOUC A JINDŘICHŮV HRADEC
NOMINACE
1 BAČUS,2 ELIS,3 SANY,4 VERČA,5 REGI,6 ANEŽKA,7 NATY,8 BARČA,9 MÍŠA,10 KÁČA,11 VIKINA,12 KÁJA,13 TEREZA P,
Mistrovství ČR mladších žaček | ||||||
Házenkářský desetiboj | ||||||
DHC Plzeň | ||||||
1. - 3. 6. 2018 | ||||||
Časový plán | ||||||
Pátek 1. 6. 2018 | ||||||
14:00 | Klubovna | Úvodní porada, Joker - klubovna | ||||
14:30 | Hala | Slavnostní zahájení | ||||
15:00 | Hala | Hod míčem | HK Ivančice, DHC Plzeň, Zora Olomouc, DHC Slavia Praha, Jindřichův Hradec a DHK Žirovnice | |||
15:15 | Tělocvična | Pětiskok | HK Ivančice, DHC Plzeň, Zora Olomouc, DHC Slavia Praha, Jindřichův Hradec a DHK Žirovnice | |||
16:30 | Hala | Utkání | HK Ivančice | DHC Plzeň | ||
17:30 | Hala | Utkání | DHC Slavia Praha | Zora Olomouc | ||
18:30 | Hala | Utkání | Jindřichův Hradec | DHK Žirovnice | ||
19:30 | Klubovna | Technická porada trenérů a vedoucích družstev | ||||
Sobota 2. 6. 2018 | ||||||
8:45 | Hala | Rychlý běh | HK Ivančice, DHC Slavia Praha, DHC Plzeň, Jindřichův Hradec, Zora Olomouc a DHK Žirovnice | |||
9:45 | Hala | Utkání | HK Ivančice | DHC Slavia Praha | ||
10:45 | Hala | Utkání | DHC Plzeň | Jindřichův Hradec | ||
11:45 | Hala | Utkání | Zora Olomouc | DHK Žirovnice | ||
12:45 | Hala | Utkání | Jindřichův Hradec | HK Ivančice | ||
13:45 | Hala | Utkání | DHC Plzeň | Zora Olomouc | ||
14:45 | Hala | Utkání | DHK Žirovnice | DHC Slavia Praha | ||
15:45 | Hala | Utkání | Zora Olomouc | HK Ivančice | ||
16:45 | Hala | Utkání | DHC Slavia Praha | Jindřichův Hradec | ||
17:45 | Hala | Utkání | DHK Žirovnice | DHC Plzeň | ||
18:45 | Hala | Střelba na přesnost | DHK Žirovnice, DHC Plzeň, Zora Olomouc, HK Ivančice, DHC Slavia Praha a Jindřichův Hradec | |||
21:00 | Klubovna | Technická porada trenérů a vedoucích družstev | ||||
Neděle 3. 6. 2018 | ||||||
9:00 | Tělocvična | Překážková dráha | Zora Olomouc, Jindřichův Hradec, HK Ivančice, DHK Žirovnice, DHC Plzeň, DHC Slavia Praha | |||
9:30 | Hala | Utkání | Zora Olomouc | Jindřichův Hradec | ||
10:30 | Hala | Utkání | HK Ivančice | DHK Žirovnice | ||
11:30 | Hala | Utkání | DHC Plzeň | DHC SLAVIA | ||
13:00 | Klubovna | Technická porada trenérů a vedoucích družstev | ||||
13:30 | Hala | Slavnostní vyhlášení výsledků |
Komentáře
Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.
V diskuzi není zatím žádný příspěvek
Kategorie: házená
Návštěv: 107258
Dnes: 0
Online: 2